Przejdź do treści

PRZYJĘCIA URODZINOWE, WIECZORY KAWALERSKIE I PANIEŃSKIE

Urodziny  na przystani

Większość z nas pamięta zabawy na dworze jeszcze ze swojego dzieciństwa, kiedy to głównie tam spędzało się czas z rówieśnikami. Dziś w dobie komputerów, tabletów, telefonów komórkowych i telewizji zabawy na świeżym powietrzu nie są już tak oczywistą formą spędzania czasu. A dzieci przecież uwielbiają spędzać czas aktywnie.

Jeżeli chcesz sprawić aby dzień przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka był wyjątkowy a organizacja urodzin szybka i przyjemna zapraszamy nad rzekę.

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane na naszej przystani to gwarancja dobrej zabawy.

Rodzinny spływ pontonowy pod opieką instruktora zakończony zabawą na przystani na pewno będzie długo wspominany przez twoje dziecko i jego gości. Na imprezy urodzinowe z najmłoszymi proponujemy 40 minutowe spływy pontonem przez Bolesławiec.

Scenariusz urodzin dopasowujemy do wieku uczestników i preferencji gości i rodziców. W naszej ofercie mamy m.in.

- plener plastyczny zakończony wernisażem,

- warsztaty kulinarne pod chmurką,

- podchody i szukanie skarbu, przyrodnicza wyprawa, 

- zajęcia z rękodzieła- własnoręcznie wykonane mydełka i świeczki sojowe,

- przejażdżka na koniku,

- kino plenerowe pod gwiazdami etc.

To przykładowe propozycje zabawy na naszej przystani które sprawią , że urodziny będą oryginalne i wyjątkowe.

Dzieci bawią się pod opieką animatorów!

Zapoznaj się z naszą ofertą cateringową z której możesz skomponować własne menu na przyjęcie lub spotkanie. W naszej ofercie znajdziesz gotowe rozwiązania przygotowane przez firmę cateringową ale możesz także zorganizować własny koszyczek.

 

Wieczór panieński/ kawalerski

Coraz więcej młodych ludzi chce swoje wieczory kawalerskie i panieńskie spędzić aktywnie, w nietypowy sposób. Jeśli i Wy chcecie ten dzień przeżyć wyjątkowo, z garścią niesamowitych emocji i dawką adrenaliny to my zapewnimy Wam takie emocjonujące atrakcje.

Właśnie dla takich osób mamy przygotowaną propozycję spływu kajakowego/pontonowego zakończonego spotkaniem towarzyskim na naszej przystani.

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci zwłaszcza przyszłej Pannie Młodej a Pan Młody zapamięta na długo, jak bawił się na  prawdziwym męskim wieczorze z kolegami!

Oferta i harmonogram dopasowane są do indywidualnych potrzeb, pomysłów i budżetu i zależą od tego czy bardziej zależy Wam na ucztowaniu, spędzaniu aktywnie czasu, czy połączeniu obu tych form w niezapomnianą imprezę zaplanowaną tak, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom.

W ofercie mamy spływ kajakowy zakończony imprezą z ogniskiem na naszej przystani. Do Waszej dyspozycji jest zadaszona wiata, siatkówka plażowa, głośnik, leżaki. Na życzenie możemy zająć się również dekoracją i przygotowaniem pełnego cateringu.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Kompleksowa obsługa imprez firmowych, urodzinowych,

Bezpłatny transport

Możliwość wykonania

O nas

"Kajaki Bolesławiec" - to pasja rodzinna. Naszym celem jest pokazanie mieszkańcom Bolesławca i okolic, jak aktywnie i miło można spędzić urlop i wakacje w Bolesławcu. Jeżeli w upalny lipiec lub sierpień szukają Państwo ciszy i spokoju, spływ kajakiem na pewno będzie idealnym rozwiązaniem.

Kontakt