Przejdź do treści

Pontonem przez Bolesławiec

Nie masz pomysłu na spędzenie popołudnia i nie wiesz za bardzo jak oderwać dzieci od komputera lub telewizora? Ten spływ to idealna propozycja nie tylko dla rodzin z dziećmi ale także przyjaciół i znajomych, którzy nie chcą lub po prostu nie mają czasu na całodniowy spływ.

Pontonem przez Bolesławiec - to około 40 minutowy spływ pontonem raftingowym dla całej rodziny.

Odcinek, którym popłyniecie, nie jest zbyt długi ale jest niezwykle atrakcyjny i biegnie wzdłuż terenowej trasy biegowej „Bobrowa Ścieżka”. Latem zobaczycie tam dzikie kaczki a przy odrobinie szczęścia łabędzie, przepłyniecie także przez próg wodny w Bolesławcu – który jest największą atrakcją spływu, i to nie tylko dla dzieci. Spływ zakończycie przy naszej przystani „Małe Roztocze” gdzie do Waszej dyspozycji będzie ognisko, ruszt, mini plaża oraz boisko do siatkówki.

Jeśli dalej masz wątpliwości zapraszamy do obejrzenia filmu ze spływu.

Wszystkich uczestnikom spływu omawiamy trasę oraz przeprowadzamy krótkie szkolenie. Jeśli dalej nie czujesz się pewnie zarezerwuj instruktora/opiekuna który popłynie razem z Wami.

Jeszcze kilka słów o naszych pontonach. To całkowicie bezpieczne, certyfikowane, przeznaczone do spływów po górskich rzekach pontony raftingowe. Polska firma Wats zastosowała w nich wzmocniony materiał oraz 4 niezależne komory powietrzne. Poniżej przedstawiamy zdjęcia jak radzą sobie na innych górskich rzekach.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Przed spływem każdy uczestnik zobowiązany jest podpisać Oświadczenie uczestnika biorącego udział w spływie kajakowym/pontonowym Pobierz Oświadczenie, o zapoznaniu się z regulaminem
Osoby poniżej 18 roku życia powinny dostarczyć Zgodę rodziców, opiekunów prawnych na udział w spływie osoby niepełnoletniej. Pobierz Zgodę
Powyższe zgody i oświadczenia można pobrać i wypełnić przed spływem, przyśpieszy to organizację spływu, jeśli jednak nie masz takiej możliwości, przekażemy Ci je do wypełnienia na przystani kajakowej.

Bezpłatny transport

Bezpłatny

Bezpłatny transport

Instruktaż, krótkie

Bezpłatny transport

Ognisko po

Bezpłatny transport

Możliwość rezerwacji instruktora/opiekuna,

O nas

"Kajaki Bolesławiec" - to pasja rodzinna. Naszym celem jest pokazanie mieszkańcom Bolesławca i okolic, jak aktywnie i miło można spędzić urlop i wakacje w Bolesławcu. Jeżeli w upalny lipiec lub sierpień szukają Państwo ciszy i spokoju, spływ kajakiem na pewno będzie idealnym rozwiązaniem.

Kontakt