Przejdź do treści

Indywidualnie

Zastanawiasz się jak aktywnie spędzić czas z rodziną lub w gronie znajomych lub przyjaciół?

Wybierz jedną z polecanych przez nas tras kajakowo-pontonowych na rzece Bóbr lub Kwisa. Wybierz trasę dla siebie

Spędź czas aktywnie a po spływie pozostań na naszej przystani, dołącz do ogniska a jeśli będziesz miał/a jeszcze siłę i ochotę możesz pograć w siatkówkę na naszej piaszczystej mini plaży w Bolesławcu.

Elastyczność - możliwość

Bezpłatny transport

Ognisko po

Bezpłatny transport

Bezpłatny

Wszystkich tych, którym marzy się wypoczynek z dala od hałasu i szumu miasta zapraszamy na dwudniowy wyjazd z noclegiem na naszym polu namiotowym nad Kwisą.

Pierwszego dnia możecie popłynąć kajakiem trasą z Kliczków-Ławszowa, a po zakończonym spływie w absolutnie wyjątkowym, cichym i spokojnym położonym nad samą rzeką rozbić namioty, rozpalić ognisko i cieszyć się czasem spędzonym na naszym „uroczysku”. Dla osób które będą chciały spędzić aktywnie również popołudnie mamy przygotowane rowery. Ławszowa jest uroczą i malowniczą wioską, przyjazną dla każdego gościa. W czasie wycieczki możecie podziwiać ciekawe drewniane rzeźby których nie sposób nie zauważyć - to prace lokalnego rzeźbiarza . Co roku w Ławszowej odbywają się plenery rzeźbiarskie które przyciągają okolicznych artystów. Polecamy także spacery po ścieżkach edukacyjno-przyrodniczych i rowerową wycieczkę do stacyjnej wieży ciśnień.

W Ławszowej także w weekendy otwarte są małe sklepiki gdzie z łatwością zdobędziecie podstawowe produkty spożywcze.

Następnego dnia zapraszamy na drugi etap spływu z Ławszowej do Świętoszowa gdzie zakończycie dwudniową wyprawę szlakiem wodnym po Kwisie. Z nami nie musicie martwić się o bagaże, namioty - dostarczymy je uczestnikom po zakończonym spływie.

 

Bezpłatny transport

Bezpłatny

Bezpłatny transport

Ognisko po

Elastyczność - możliwość

Bezpłatny transport

Bezpłatne

Bezpłatny transport

Transport bagaży po

Jeśli jednak nie znajdziecie aż tyle czasu lub jesteście w Bolesławcu tylko przejazdem zapraszamy na 40 minutowy spływ pontonem rzeką Bóbr w Bolesławcu. To znakomita okazja aby wraz z dziećmi rodziną zobaczyć Wiadukt Kolejowy z nieco innej perspektywy. Po spływie zapraszamy na ognisko na naszej przystani „Małe Roztocze”

Przed spływem każdy uczestnik zobowiązany jest podpisać Oświadczenie uczestnika biorącego udział w spływie kajakowym/pontonowym Pobierz Oświadczenie, o zapoznaniu się z regulaminem
Osoby poniżej 18 roku życia powinny dostarczyć Zgodę rodziców, opiekunów prawnych na udział w spływie osoby niepełnoletniej. Pobierz Zgodę
Powyższe zgody i oświadczenia można pobrać i wypełnić przed spływem, przyśpieszy to organizację spływu, jeśli jednak nie masz takiej możliwości, przekażemy Ci je do wypełnienia na przystani kajakowej.

O nas

"Kajaki Bolesławiec" - to pasja rodzinna. Naszym celem jest pokazanie mieszkańcom Bolesławca i okolic, jak aktywnie i miło można spędzić urlop i wakacje w Bolesławcu. Jeżeli w upalny lipiec lub sierpień szukają Państwo ciszy i spokoju, spływ kajakiem na pewno będzie idealnym rozwiązaniem.

Kontakt