Przejdź do treści

Oferta dla szkół

Spływy kajakowe lub pontonowe po rzekach Bóbr i Kwisa to nasza propozycja dla wszystkich szkół, uczelni, klubów, półkolonii i stowarzyszeń.

Dzięki doświadczeniu jakie mamy w organizacji takich spływów dopasujemy wyprawę na rzece do Waszych oczekiwań. Doradzamy przy wyborze trasy, organizujemy transport do miejsca rozpoczęcia/zakończenia spływu, omawiamy wszystkim uczestnikom trasę spływu, w razie potrzeby możecie liczyć na instruktora/opiekuna który popłynie razem z Wami.

Uczniowie i opiekunowie 8 klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej OXPRESS  w Bolesławcu, przepływający pontonami  przez próg wodny w  miejscowości  Łąka na rzece Bóbr.

Uczniowie  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej w czasie spływu kajakowego rzeką Bóbr w  miejscowości  Kraszowice.

Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej w czasie spływu kajakowego rzeką Bóbr w miejscowości Kraszowice.

Po spływie ugościmy Was na naszej przystani w Bolesławcu lub Ławszowej w zależności od tego którą rzekę i trasę wybierzecie. Wybierz TRASY. Dysponujemy dużą zadaszona wiatą, paleniskiem z rusztem, boiskiem do gry w siatkówkę plażową.

Uczniowie  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej w czasie spływu kajakowego rzeką Bóbr w  miejscowości  Kraszowice.

Zabawa na przystani Małe Roztocze w Bolesławcu.

Istnieje możliwość ubezpieczenia wszystkich uczestników integracji. Wystarczy tydzień przed spływem wypełnić i wysłać do nas arkusz do ubezpieczenia uczestników spływu

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Bezpłatny transport

Instruktaż, krótkie

Bezpłatny transport

Ognisko po

Bezpłatny transport

Opieka przewodnika

Bezpłatny transport

Ubezpieczenie uczestników

Przed spływem każdy uczestnik zobowiązany jest podpisać Oświadczenie uczestnika biorącego udział w spływie kajakowym/pontonowym Pobierz Oświadczenie, o zapoznaniu się z regulaminem
Osoby poniżej 18 roku życia powinny dostarczyć Zgodę rodziców, opiekunów prawnych na udział w spływie osoby niepełnoletniej. Pobierz Zgodę
Powyższe zgody i oświadczenia można pobrać i wypełnić przed spływem, przyśpieszy to organizację spływu, jeśli jednak nie masz takiej możliwości, przekażemy Ci je do wypełnienia na przystani kajakowej.

O nas

"Kajaki Bolesławiec" - to pasja rodzinna. Naszym celem jest pokazanie mieszkańcom Bolesławca i okolic, jak aktywnie i miło można spędzić urlop i wakacje w Bolesławcu. Jeżeli w upalny lipiec lub sierpień szukają Państwo ciszy i spokoju, spływ kajakiem na pewno będzie idealnym rozwiązaniem.

Kontakt