Przejdź do treści

Imprezy integracyjne dla firm

Team building to w rodzaj integracji, który sprawia, że poszczególni członkowie grupy wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe lub uczą się współpracy w swoim zespole. Taki rodzaj integracji ma na celu wzmocnić relacje, poprawić efektywność zespołu a przede wszystkim pomóc zbudować i scalić każdy zespół.

Wszystko to jest kluczem do zgranego zespołu, który odnosi sukcesy!

Zajęcia team buildingowe zorganizowane na rzece i na naszej przystani na pewno na długo zostaną zapamiętane przez wszystkich uczestników.

Dla zorganizowanych grup dobieramy do spływu ciekawe scenariusze, które pomogą rozwiązać problemy komunikacyjne w zespole oraz poprawią skuteczność działań. Scenariusze dostosowujemy zawsze do preferencji , czasu a także liczebności grupy.

Już sam spływ pontonowy (kajakowy) wiąże się z pokonywaniem przeszkód na rzece np. zwalonych drzew, radzeniem sobie z mieliznami, przenioskami oraz podejmowaniem właściwych decyzji na szlaku wodnym.

Po spływie ugościmy Was na naszej przystani w Bolesławcu lub Ławszowej w zależności od tego którą rzekę i trasę wybierzecie. Wybierz trasę dla siebie

Dysponujemy dużą zadaszona wiatą, paleniskiem z rusztem, boiskiem do gry w siatkówkę plażową.

Aby zaspokoić głód i pragnienie po wysiłku fizycznym na rzece przygotowaliśmy dla Was propozycje cateringowe.

Aby upamiętnić wspólne chwile na szlaku wodnym lub podczas biesiady zachęcamy do skorzystania z usług naszego fotografa. Sesja zdjęciowa lub film może być doskonałym prezentem dla szefa/szefowej lub po prostu miłą niespodzianką podczas kolejnych spotkań firmowych.

Organizujemy także jednodniowe wyjazdy dla firm na spływy zagraniczne do Czech oraz Niemiec.

Dodatkowo istnieje możliwość ubezpieczenia wszystkich uczestników integracji. Wystarczy tydzień przed spływem wypełnić i wysłać do nas arkusz do ubezpieczenia uczestników spływu

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Kompleksowa obsługa imprez firmowych, urodzinowych,

Bezpłatny transport

Możliwość wykonania

Bezpłatny transport

Ubezpieczenie uczestników

Przed spływem każdy uczestnik zobowiązany jest podpisać Oświadczenie uczestnika biorącego udział w spływie kajakowym/pontonowym Pobierz Oświadczenie, o zapoznaniu się z regulaminem
Osoby poniżej 18 roku życia powinny dostarczyć Zgodę rodziców, opiekunów prawnych na udział w spływie osoby niepełnoletniej. Pobierz Zgodę
Powyższe zgody i oświadczenia można pobrać i wypełnić przed spływem, przyśpieszy to organizację spływu, jeśli jednak nie masz takiej możliwości, przekażemy Ci je do wypełnienia na przystani kajakowej.

O nas

"Kajaki Bolesławiec" - to pasja rodzinna. Naszym celem jest pokazanie mieszkańcom Bolesławca i okolic, jak aktywnie i miło można spędzić urlop i wakacje w Bolesławcu. Jeżeli w upalny lipiec lub sierpień szukają Państwo ciszy i spokoju, spływ kajakiem na pewno będzie idealnym rozwiązaniem.

Kontakt