Imprezy integracyjne dla firm

Chcecie się oderwać od codzinnej rutyny , zapomnieć na chwilę o codziennej pracy i obowiązkach? Na naszej  przystani umozliwimy Wam przeżycie wspólnej przygody której towarzyszył będzie wysiłek fizyczny, adrenalina, bliskość natury, rywalizacja, zabawa i nie tylko. Spływy kajakowe i pontonowe są formą aktywności fizycznej na łonie przyrody i świetnym sposobem na integrację.

 Program spływów przygotowujemy kierując się w pierwszej kolejności sugestiami i propozycjami naszych klientów. Za każdym razem staramy się tak dopasować naszą ofertę aby zapewnić Państwu szereg atrakcji mających na celu integracje i motywację oraz teem working całej grupy.

Zapewnimy Państwu:

- profesjonalne doradztwo przy wyborze optymalnej trasy,

- instruktaż dla uczestników spływu,

- opiekę instruktora na rzece,

- możliwość wykonania fotorelacji ze spływu.

Po zakończonym spływie zapewnimy Państwu organizację imprezy intergracyjno-sportowej:

-wycieczki rowerowe,

- rywalizacja sportowa

- siatkówka plażowa

- zawody strzeleckie z wiatrówki,

-ognisko/grill/catering.

 

Cena za organizację imprezy ustalana  jest indywidualnie zależy od wybranej trasy ilości uczetników i dodatkowych atrakcji. 

W tym sezonie w naszej ofercie są także wyjazdy na spływy jedno- lub dwudniowe  do Czech połaczone z ogniskiem integracyjnym, noclegiem na polu namiotowym. Przykładowy program spływu jedniodniowego znajdą Państwo tutaj https://kajakiboleslawiec.pl/Splywy_rzeka_Ploucnice-171.html  Minimalna liczba uczestników - 20. Szczegółową ofertę dotyczącą spływu wysyłamy po wcześniejszym kontakcie mailowym lub rozmowie telefonicznej.

Wystawiamy faktury VAT.